Про встановлення весняно–літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Луганської області у 2019 році

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Луганській області від 11 березня 2019 року № 19/од «Про встановлення весняно – літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Луганської області у 2019 році» забороняється лов (добування) водних біоресурсів на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах, що знаходяться на підконтрольної української владі території Луганської області:

  • у річках та їх кореневих водах — з 1 квітня до 20 травня (включно);
  • у водосховищах, ставках — з 1 квітня до 10 червня (включно);
  • у придаткових водоймах (озерах, старицях, протоках та ін.) — з 1 квітня до 30 червня (включно).

Також забороняється лов (добування) раків на час виношування ними ікри, личинок та на періоди першої і другої линьок на всіх рибогосподарських водних об′єктах:

  • з 1 квітня до 30 червня (включно);
  • з 20 серпня до 30 вересня (включно).

Дозволяється у заборонений період здійснювати любительське рибальство на спеціально визначених ділянках рибогосподарських водних об’єктів з берега однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком, або спінінгом, з обов'язковим дотриманням вимог Правил любительського і спортивного рибальства щодо добової норми вилову та мінімального розміру риб, інших водних біоресурсів.

В містах Лисичанськ та Рубіжне:

  • на ділянці річки Сіверський Донець від гирла р. Красна до автомобільного мосту між м. Новодружеськ та м. Рубіжне, по обох берегах;
  • на ділянці річки Сіверський Донець від автомобільного мосту біля заводу «Пролетарій» до автомобільного мосту біля заводу «Лиссода» (м. Лисичанськ), по обох берегах.

В Кремінському районі:

  • на річці Красна на ділянках в адміністративних межах населених пунктів Кремінського р-ну;
  • Новоастраханське водосховище – з греблі та 400 м від неї по лівій стороні.

Також забороняється в нерестовий період проведення у рибогосподарських водних об′єктах та на прибережних захисних смугах будівельних, днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів, а також пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Забороняється протягом всього року вилов наступних видів риб, які занесені до Червоної книги України: Мінога українська, Карась золотий, Шемая азовська, Ялець Данилевського, Вирезуб причорноморський, Минь річковий, Стерлядь прісноводна, Осетер російський, Білуга звичайна, Бистрянка російська, Йорж носар і рідких видів: Рибець звичайний.

З повагою, Управління Державного агентства рибного господарства у Луганській області.


Интернет реклама УБС

Предыдущий Адвокат Овчаренко в очередной раз подставил Дунаева: теперь коррупционером стал его помощник Лысенко
x

Читать также...

«Гумпрограмма» для народа Донбасса… или очередной кэш во благо недодержавы???

Итак, проведя какое-то время Интернете я воодушевился лозунгами воссоединения народа Донбасса, народа израненного душой и телом, а также подспудненько обобранного своими же царьками-олигархами. Почему меня задела эта тема, спросишь ты мой уважаемый читатель, да надоело. ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com